Internet Info, s.r.o. Lupa Root Měšec Podnikatel DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrivenew Bomba Navrcholu Weblogy Jagg Woko Dobrý web Computer.cz SK: MojeLinky

jome

Řadit dle Datum / Titulek / URL

 1. Právě jsem se vrátila z nehtů, takže jen stručně. O tohle se s vámi ale musím podělit.
  28-08-2014
 2. Jak jste nás dnes dopoledne informovali, Microsoft skutečně pozastavil v ranních hodinách distribuci srpnových aktualizací včetně té volitelné – „inovační“. Společnost doporučuje v současné době všem uživatelům tyto aktualizace odinstalovat.
  18-08-2014
 3. Facebook již dříve avizoval, že chce oddělit aplikaci pro posílání zpráv (Messenger) od své primární aplikace. Nyní tato situace již asi definitivně nastává. Pokud nejste příznivci nabobtnalých aplikací, podobně jako já, nebudete z této změny asi moc nadš
  11-08-2014
 4. Microsoft sice vehementně prohlašuje, že by v žádném případě nedal do svých produktů nebo služeb zadní vrátka pro špiclování, NSA ale vlastně žádná vrátka od Microsoftu nepotřebuje. Zařídí si je sama.
  28-07-2014
 5. Věděli jste, že Havajské ostrovy hrály při přípravě astronautů z Apolla významnou roli?
  02-06-2014
 6. Po mnohaletých fanouškovských nadsázkových konspiracích zde máme konečně prohlášení od povolanější osoby, Minha Le, tvůrce Counter-Striku, který nám přináší zprávy, na které fanouškovská báze čeká téměř deset let.
  23-05-2014
 7. Usadíte se k televizoru, zapnete chytrý telefon a pár kliknutími přehrajete na velké obrazovce jakýkoliv obsah dostupný na internetu. Levná krabička Google Chromecast si skvěle poradí se streamováním obsahu ze služeb jako YouTube. Má co nabídnout i u nás?
  20-05-2014
 8. Zajímá vás, jak je skutečně výživné jídlo, které právě hodláte sníst? Nepotřebuje vaše květina právě teď vodu? Z čeho je vlastně ta pilulka, kterou každý den užíváte, složena? Molekulární senzor SCiO vám to prozradí.
  02-05-2014
 9. Do naší redakční schránky dorazil zajímavý email od jednoho našeho čtenáře, který inspirován zahraničím zainvestoval svůj čas do alespoň koncepční realizace vlastních představ o operačním systému Windows. Jeho koncepce rozhodně stojí za povšimnutí…
  27-03-2014
 10. Člověk míní, lidé mění. Nebo je to snad naopak? Co byste řekli tomu, že si s největší pravděpodobností budeme moci zahrát svého oblíbeného Tekkena (a mnohé další) na next-gen konzoli PS4? A to navíc nativně ve FullHD.
  26-03-2014

První / Předchozí / Následující / Poslední / Strana 1 z 43