Internet Info, s.r.o. Lupa Root Měšec Podnikatel DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrivenew Bomba Navrcholu Weblogy Jagg Woko Dobrý web Computer.cz SK: MojeLinky

jome

Řadit dle Datum / Titulek / URL

 1. Věděli jste, že Havajské ostrovy hrály při přípravě astronautů z Apolla významnou roli?
  02-06-2014
 2. Po mnohaletých fanouškovských nadsázkových konspiracích zde máme konečně prohlášení od povolanější osoby, Minha Le, tvůrce Counter-Striku, který nám přináší zprávy, na které fanouškovská báze čeká téměř deset let.
  23-05-2014
 3. Usadíte se k televizoru, zapnete chytrý telefon a pár kliknutími přehrajete na velké obrazovce jakýkoliv obsah dostupný na internetu. Levná krabička Google Chromecast si skvěle poradí se streamováním obsahu ze služeb jako YouTube. Má co nabídnout i u nás?
  20-05-2014
 4. Zajímá vás, jak je skutečně výživné jídlo, které právě hodláte sníst? Nepotřebuje vaše květina právě teď vodu? Z čeho je vlastně ta pilulka, kterou každý den užíváte, složena? Molekulární senzor SCiO vám to prozradí.
  02-05-2014
 5. Do naší redakční schránky dorazil zajímavý email od jednoho našeho čtenáře, který inspirován zahraničím zainvestoval svůj čas do alespoň koncepční realizace vlastních představ o operačním systému Windows. Jeho koncepce rozhodně stojí za povšimnutí…
  27-03-2014
 6. Člověk míní, lidé mění. Nebo je to snad naopak? Co byste řekli tomu, že si s největší pravděpodobností budeme moci zahrát svého oblíbeného Tekkena (a mnohé další) na next-gen konzoli PS4? A to navíc nativně ve FullHD.
  26-03-2014
 7. Pro některé slibný koncept budoucích počítačů se nyní rozpadá stejně rychle, jako se na začátku roku objevil. ASUS s Intelem zřejmě ukončí práce na Transformer Booku Duet i na ostatních produktech s Androidem a Windows 8.
  17-03-2014
 8. Poslední roky trávili vývojáři Mozilly svůj čas nad přípravou webového prohlížeče Firefox pro Windows 8 Modern UI Style - dotykové rozhraní. Je tomu zhruba měsíc, co byla vydána k veřejnému testování očekávaná betaverze, Mozilla však nečekaně vývoj ukonču
  17-03-2014
 9. Myšlenka modulární technologie se může velmi snadno adaptovat i na další úsilí v oblasti kompaktních mobilních zařízení. Není to jen výsada mobilních telefonů, vývojářský tým z Velké Británie věří, že stejným způsobem lze například sestavovat chytré hodin
  12-03-2014
 10. Netradiční LEGO klávesnice vás pobaví nejen svým vzhledem, ale i svou funkčností. Opravdová lahůdka pro všechny LEGOfily, kterou si můžete sami poskládat dílek po dílku.
  12-03-2014

První / Předchozí / Následující / Poslední / Strana 1 z 43