Internet Info, s.r.o. Lupa Root Měšec Podnikatel DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrivenew Bomba Navrcholu Weblogy Jagg Woko Dobrý web Computer.cz SK: MojeLinky

karmak

Řadit dle Datum / Titulek / URL

  1. Přehled šicích strojů Pfaff pro rok 2014
  2. Setkání partnerů značky Brother se uskutečnilo během výstavy Prague Patchwork Meetingu. Nové stroje, nové cuttery.
  3. Burda duben 2014 je věnována svěžím, romantickým retro kolekcím, nadčasovým částem garderóby pro každou postavu a příležitost a také věnuje svoji pozornost stále elegantní a efektní bílé, které dává sólo. Nezanedbává ani zvířecí vzory atd.
  4. Na meetingu SVP byly představeny overlocky Pfaff a to modely na počátek roku a rok 2014. Byly představeny jak overlocky, tak i kombinace overlock - coverlock. Nyní Vám je představujeme v souhrnu.
  5. Na meetingu SVP byly představeny overlocky Husqvarna a to modely na počátek roku a rok 2014. Byly představeny jak overlocky, tak i kombinace overlock - coverlock. Nyní Vám je představujeme v souhrnu.
  6. Plotr připomíná tiskárnu. Jen místo tisku vzory přímo vyřezává (nemá barvu, má nůž). S plotrem můžete vyřezávat na papíry různých tvrdostí a materiálů, lepící fólie, nažehlovací fólie i na látku. Plotry Brother jsou barevným dotykovým displejem.
  7. Základní části AVL, Amatérské volejbalové ligy, neobvyklého fenoménu, ročníku 2013 - 2014 byly ukončeny a zbývá dohrát boje o vítěze, postupy a sestupy.
  8. Značka Brother přišla na trh s novinkami v řezacích plotrech s vestavěným scannerem. Vyřezávání nikdy nebylo tak jednoduché, jak je to možné s plotry Brother. Novinkami jsou plotr Brother Scanncut CM 840 a plotr Brother Scanncut CM 600.
  9. Vše o plemeni Německý pinč, nabídka na krycího psa - německý pinč, krytí psem, informace pro pinčery, galerie, fotky a další informace.
  10. Zkuste třeba šicí stroj Juki a proč? Čtěte!

První / Předchozí / Následující / Poslední / Strana 1 z 31