Internet Info, s.r.o. Lupa Root Měšec Podnikatel DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrivenew Bomba Navrcholu Weblogy Jagg Woko Dobrý web Computer.cz SK: MojeLinky

karmak

Řadit dle Datum / Titulek / URL

  1. Zajímá Vás, jaké nové šicí stroje budou brzy na trhu? Co nového si značky Pfaff, Singer a Husqvarna připravili? Těšit se můžete na vylepšený šicí stroj Pfaff Ambition 1.5 i samostatný coverlock značky Singer.
  2. Prague Patchwork Meeting 2014 je bezpochyby jedinečná událost, která přiláká každoročně do Prahy to nejlepší z patchworku a quiltingu nejen od nás, ale z celého světa. Co přinesl PPM 2014? Co bylo k vidění.
  3. IWA 2014 - přehlídka toho nej z outdooru a vybavení pro střelecký sport a Alfa Proj
  4. Přehled šicích strojů Pfaff pro rok 2014
  5. Setkání partnerů značky Brother se uskutečnilo během výstavy Prague Patchwork Meetingu. Nové stroje, nové cuttery.
  6. Burda duben 2014 je věnována svěžím, romantickým retro kolekcím, nadčasovým částem garderóby pro každou postavu a příležitost a také věnuje svoji pozornost stále elegantní a efektní bílé, které dává sólo. Nezanedbává ani zvířecí vzory atd.
  7. Na meetingu SVP byly představeny overlocky Pfaff a to modely na počátek roku a rok 2014. Byly představeny jak overlocky, tak i kombinace overlock - coverlock. Nyní Vám je představujeme v souhrnu.
  8. Na meetingu SVP byly představeny overlocky Husqvarna a to modely na počátek roku a rok 2014. Byly představeny jak overlocky, tak i kombinace overlock - coverlock. Nyní Vám je představujeme v souhrnu.
  9. Plotr připomíná tiskárnu. Jen místo tisku vzory přímo vyřezává (nemá barvu, má nůž). S plotrem můžete vyřezávat na papíry různých tvrdostí a materiálů, lepící fólie, nažehlovací fólie i na látku. Plotry Brother jsou barevným dotykovým displejem.
  10. Základní části AVL, Amatérské volejbalové ligy, neobvyklého fenoménu, ročníku 2013 - 2014 byly ukončeny a zbývá dohrát boje o vítěze, postupy a sestupy.

První / Předchozí / Následující / Poslední / Strana 1 z 31