Internet Info, s.r.o. Lupa Root Měšec Podnikatel DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrivenew Bomba Navrcholu Weblogy Jagg Woko Dobrý web Computer.cz SK: MojeLinky

karmak

Řadit dle Datum / Titulek / URL

  1. Říkají vám něco šicí stroje Gritzner? Ne! Pak si přečtěte něco o historii této značky a o tom, o čem byla, je a bude.
  2. Sejfy NTL, určené pro uchovávání krátkých zbraní, dokumentů, hotovosti a dokladů byly nahrazeny trezory ZSL v novém provedení, opět v mechanické či elektronické variantě v neobvyklé barvě grafit.
  3. Střelecká soutěž v Trnavě! Již 10. ročník střeleckých závodů, memoriálu na počest padlých, konaný na střelnici Trnava - Štrky.
  4. Více než 1000 účastníků! Skvělá organizace, zajištění kontrolních stanovišť, velký výběr tras pro náročné, běžce i děti a jejich doprovod, občerstvení na startu i během pochodu, to je, byl a bude vojenský pochod - VOJCHOD. Letos navíc s pasem.
  5. Především díky vydatné pomoci vedení Trnavského samosprávného kraje mohl klub Únie vojnových veteránov v Trnave, SK, připravit a zrealizovat první konferenci s tématikou vv.
  6. Zajímá Vás, jaké nové šicí stroje budou brzy na trhu? Co nového si značky Pfaff, Singer a Husqvarna připravili? Těšit se můžete na vylepšený šicí stroj Pfaff Ambition 1.5 i samostatný coverlock značky Singer.
  7. Prague Patchwork Meeting 2014 je bezpochyby jedinečná událost, která přiláká každoročně do Prahy to nejlepší z patchworku a quiltingu nejen od nás, ale z celého světa. Co přinesl PPM 2014? Co bylo k vidění.
  8. IWA 2014 - přehlídka toho nej z outdooru a vybavení pro střelecký sport a Alfa Proj
  9. Přehled šicích strojů Pfaff pro rok 2014
  10. Setkání partnerů značky Brother se uskutečnilo během výstavy Prague Patchwork Meetingu. Nové stroje, nové cuttery.

První / Předchozí / Následující / Poslední / Strana 1 z 32