Internet Info, s.r.o. Lupa Root Měšec Podnikatel DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrivenew Bomba Navrcholu Weblogy Jagg Woko Dobrý web Computer.cz SK: MojeLinky

karmak: zbraně

Sort by: Date / Title / URL

 1. Pokud vybíráte moderní samonabíjecí útočnou pušku a měla by to být kvalitní pístová platforma AR-15, neváhejte si u nás prohlédnout osvědčené Par MK3 s Českým lvem na hrudi!
 2. Sejfy NTL, určené pro uchovávání krátkých zbraní, dokumentů, hotovosti a dokladů byly nahrazeny trezory ZSL v novém provedení, opět v mechanické či elektronické variantě v neobvyklé barvě grafit.
 3. V novém roce přejeme všem našim příznivcům a držitelům našich zbraní hodně střeleckých, ale i dalších úspěchů!
 4. Důkazem kvality čehokoli je vyzkoušení v praxi. Když máte zálusk na kvalitní revolver, tak se noebojte české tradiční kvality!
 5. Společnost Alfa Proj nejen že změnila svoje logo, ale zavedla i odvážnější nový image své firemní prodejny zbraní.
 6. Nově vznillá galerie fotografií zbraní. Pěkné kousky do sbírky i k užití.
 7. Videa z používání obranných revolverů, flobertek z produkce Alfa Proj
 8. Dlouho očekávaná a žádaná "broková novinka" je opět na naší firemní prodejně zbraní. Revoluční samonabíjecí brokovnice, v neporazitelném ovladatelském konceptu pušek AR-15 ! Jmenuje se EKSEN MKA 1919.
 9. Testovali jsme Magnum Black Mambu za vás!
 10. Novinky: jednoranná puška ALFA JUNIOR ráže 6mm ME Flobert court, s válcovým odsuvným závěrem, určena pro výcvik ve střelbě a získání základních návyků k manipulaci se zbraní tohoto typu pro mládež ve věku od 10-15let. Kompenzátor pro revolvery ráže .357
  10-04-2012 to , , ,

First / Previous / Next / Last / Page 1 of 2