Internet Info, s.r.o. Lupa Root Měšec Podnikatel DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrivenew Bomba Navrcholu Weblogy Jagg Woko Dobrý web Computer.cz SK: MojeLinky

karmak: zbraně

Řadit dle Datum / Titulek / URL

 1. V novém roce přejeme všem našim příznivcům a držitelům našich zbraní hodně střeleckých, ale i dalších úspěchů!
 2. Důkazem kvality čehokoli je vyzkoušení v praxi. Když máte zálusk na kvalitní revolver, tak se noebojte české tradiční kvality!
 3. Společnost Alfa Proj nejen že změnila svoje logo, ale zavedla i odvážnější nový image své firemní prodejny zbraní.
 4. Nově vznillá galerie fotografií zbraní. Pěkné kousky do sbírky i k užití.
 5. Videa z používání obranných revolverů, flobertek z produkce Alfa Proj
 6. Dlouho očekávaná a žádaná "broková novinka" je opět na naší firemní prodejně zbraní. Revoluční samonabíjecí brokovnice, v neporazitelném ovladatelském konceptu pušek AR-15 ! Jmenuje se EKSEN MKA 1919.
 7. Testovali jsme Magnum Black Mambu za vás!
 8. Novinky: jednoranná puška ALFA JUNIOR ráže 6mm ME Flobert court, s válcovým odsuvným závěrem, určena pro výcvik ve střelbě a získání základních návyků k manipulaci se zbraní tohoto typu pro mládež ve věku od 10-15let. Kompenzátor pro revolvery ráže .357
  10-04-2012 to , , ,
 9. Firma Sturm,Ruger & Co., Inc. patří mezi tři největší výrobce civilních palných zbraní v USA. Jedná se o poměrně mladou firmu, která konkuruje tradičním gigantům Smith & Wesson a Remington. Za prvotním úspěchem stojí malorážková pistole.
 10. Test průbojnosti Tactical 58, provedený dne 22.10.2011 na venkovní střelnici za teploty 10 stupňů. Vzdálenost ocelového plátu byla od ústí 8 metrů. Na test použitý ocelový plát o tolušťce 8.5 mm.

První / Předchozí / Následující / Poslední / Strana 1 z 2