Internet Info, s.r.o. Lupa Root Měšec Podnikatel DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrivenew Bomba Navrcholu Weblogy Jagg Woko Dobrý web Computer.cz SK: MojeLinky

Tagy: šicí stroje

Řadit dle Datum / Titulek / URL

  1. Přehled šicích strojů Pfaff pro rok 2014
  2. Burda duben 2014 je věnována svěžím, romantickým retro kolekcím, nadčasovým částem garderóby pro každou postavu a příležitost a také věnuje svoji pozornost stále elegantní a efektní bílé, které dává sólo. Nezanedbává ani zvířecí vzory atd.
  3. Overlocky Singer v ucelené prezentaci na setkání s partnery této značky v Praze v lednu 2014.
  4. Singer představil svoji ucelenou nabídku na setkání partnerů v Praze.
  5. Co pro nás připravila značka Brother na únor? Zajímavé modely a akce, novinky.
  6. Značka Husqvarna je tradiční švédská značka pro šicí stroje, která garantuje kvalitu a design na špičkové světové úrovni. Přehled nabídky.
  7. Šicí stroje JUKI vstupují na český trh s domácí řadou šicích strojů. Pro ty, kteří mají šití jako koníček a hledají kvalitu. Zde je historie značky, přehled produktů a jejich předností.
  8. Značka JUKI není nováčkem v komoditě šicích strojů. Nicméně více se pohybovala v oblasti průmyslových. Nyní přichází na český trh s ucelenou řadou šicích strojů pro domácnost, které budou mít v sobě vymoženosti průmyslových technologií.
  9. Když si nevíte rady čím udělat radost svým blízkým, je zde možnost pořídit dárkový poukaz a tím vše vyřešit. Jak na to třeba na této straně. Ráj šití tuto možnost nabízí.
  10. Limitovaná edice od značky Singer! Šicí stroj Singer Heritage 8768 je nový elektronický retro šicí stroj s LCD displejem.

První / Předchozí / Následující / Poslední / Strana 1 z 12