Internet Info, s.r.o. Lupa Root Měšec Podnikatel DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrivenew Bomba Navrcholu Weblogy Jagg Woko Dobrý web Computer.cz SK: MojeLinky

Tagy: brýle

Řadit dle Datum / Titulek / URL

 1. Miluji luxusní dárky a nakupování. Už dlouho jsem toužila po nové kabelce a brýlích a dnes jsem si vše splnila do puntíku. Ráno jsem si dala pohodovou snídani s francouzskými palačinkami a vynikající kávou a hned poté vyrazila na nákupy všeho...
 2. Jak na odstranění brýlí
 3. Google sa zrejme inšpiroval mnohými filmami, ktoré prezentovali možnú budúcnosť. Niektoré prvky, ktoré pre nás sú víziou budúcnosti však dokázali vsunúť do jedných okuliarov, ktoré už teraz odprezentovali verejnosti, vraj aby už teraz vedeli o odozve a ná
 4. V pondělí 19.3. se otevírá nový Optiscont na Praze 10. Každý den a to po celý měsíc od otevření, získají první 3 zákazníci brýle zcela zdarma! Více informací o akci hledejte na webu.
  17-03-2012 to , , , od vasecocky
 5. Nestyďte se za diptrické brýle a užijte si den s nimi, nebo bez nich. Je jen na vás jestli je budete nosit, nebo si koupíte čočky.
  17-04-2011 to , , , , , od girlie
 6. Přijďte si vyzkoušet první samoobslužnou optiku na světě a k novým brýlím dostanete zdarma ještě dárek! Samoobslužná optika sídlí v Praze na Andělu v lékárně Bodypharm a je tu připravena právě pro vás!
 7. Kompletní informace pro výběr kontaktních čoček. Čočky může nosit každý, kdo si chce naplno užívat života. Používání není ničím omezeno.
 8. Není to žádná sranda vyměnit zažité dioptrické brýle za kontaktní čočky. Tato změna má mnoha úskalí, takže nezapomeńte si přečíst tento článek o kontaktní čočkách.
 9. E-shop, prodejna a půjčovna pro outdoor, horolezectví a vodáctví. Nabízíme batohy, stany, spacáky, obuv, dámské i pánské bundy, termoprádlo a jiné oblečení; cepíny, lana, mačky, lodě, pádla, vesty. Zastoupení řady značek. Dodáváme také na Slovensko.
 10. Dioptrické i sluneční brýle z aktuální módní kolekce, a to včetně doplňků až o 50 % levněji a se záruku 24 měsíců. Ke každým brýlím dodáváme zdarma pevné pouzdro na brýle jako dárek.

První / Předchozí / Následující / Poslední / Strana 1 z 3