Internet Info, s.r.o. Lupa Root Měšec Podnikatel DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrivenew Bomba Navrcholu Weblogy Jagg Woko Dobrý web Computer.cz SK: MojeLinky

Tagy: hodinky + mobil

Řadit dle Datum / Titulek / URL

 1. Novinka mezi hodinkami s telefonem. W818 jsou vodot?sné a svojí konstrukcí zvládnou i náro?n?jší podmínky. S hodikami s telefonem je možné si mýt ruce, sprchovat se, koupat. Snesou hloubku 1 metru.
 2. Mobilní telefon umožňuje komunikovat s lidmi pomocí GSM sítí, sledovat videa, poslouchat hudbu a mnoho dalšího. Přístroj má 2 sloty na Simkarty. Můžete tedy...
 3. Hodinky s mobilem víc než jen hodinky super vánoční dárek
 4. Špičkový praktický multimediální mobil v hodinkách s novým moderním designem, zabudovaným FM rádiem, stereo bluetooth sluchátkama a velkým displejem!
  08-10-2010 to , , od mautinek
 5. Co takové hodinky umí krom toho že máte při telefonování volné ruce? Fotit, natáčet video, přehrávat hudbu v mp3, video mp4 atd.
 6. Mp4 hodinky jsou neobyčejné hodinky, které vám neukazují pouze čas. Kdekoli chcete, můžete ukázat svým přátelům fotky či videa z dovolené nebo jiných akcí. Zpříjemněte si dlouhé chvíle a pusťte si hudbu či video, které vám čekání určitě o mnoho zkrátí.
  20-01-2010 to , , , , , , , , , od my1
 7. Mobilní telefon ukrytý v designu elegantních náramkových hodinek s nerezové oceli. Součástí je i 1 GB microSD karta díky, které můžete sledovat třeba svůj oblíbený film, poslouchat hudbu anebo prohlížet obrázky.
  19-01-2010 to , , , , , , , , , od my1
 8. Mobilní telefon v hodinkách. Dotykový barevný displej, vestavěný mikrofon, reproduktor, bluetooth. Nabízí řadu multimediálních funkcí včetně přehrávání hudby a videí.
 9. Představení hodinek s mobilem Hodinky s mobilem jsou z části DV kamera, z části přehrávač hudby a videa a na 100 % mobilní telefon ve stylovém designu. Tělo je celokovové včetně pásku.
 10. Hodinky s mobilem jsou z části DV kamera, z části přehrávač hudby a videa a na 100 % mobilní telefon ve stylovém designu. Tělo je celokovové včetně pásku.

První / Předchozí / Následující / Poslední / Strana 1 z 1