Internet Info, s.r.o. Lupa Root Měšec Podnikatel DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrivenew Bomba Navrcholu Weblogy Jagg Woko Dobrý web Computer.cz SK: MojeLinky

Tagy: marketing

Řadit dle Datum / Titulek / URL

 1. Samotné reklamy sa nevedia dohodnúť, čo vlastne budú propagovať. Raz zázračnú metódu objavili blogerky, inokedy vedecký objav a iný banner to prezentuje ako objav kaderníkov z Hollywoodu.
 2. Pokud se člověk rozhodne růst, tak má několik možností. Tou první je makat více. Tou druhou možností je začít spolupracovat.
 3. Jakých chyb jsem se dopustil letos s projekty? A jak se jich můžete vyvarovat vy? Cenná lekce, asi tak za Mega :).
 4. Dnes jsem se rozepsal o první chybě a to špatném zacházení s penězi. Podívejte se na dashboardy, které mi pomáhají sledovat každý den, jak jsme na tom. Také jsem musel změnit přístup k produktům/projektům a způsobu jejich prodeje.
 5. Letošní rok je velmi náročný a podnikání nejsou jen samé úspěchy a miliony na účtu. Dopustil jsem se několika chyb, ze kterých jsem se sice poučil a makám na nápravě. Tady je první část o tom, co jsem letos pos...l.
 6. Každý poriadny marketér sa s tým už stretol. Ak má peniaze navyše a nebojí sa investovať aj do online nástrojov a ich používania, už možno niečo vie o heat mapách, či inak povedané ukazovateľoch žhavosti niektorých miest na webe.
 7. Marketing, reklama a komunikace - rekvalifikační kurz pro začátečníky
 8. Zásadná otázka, ku ktorej akoby mnohí nastavovatelia remarketingu nechceli poznať odpoveď, je často odignorovaná aj preto, že niektoré technológie nedokážu vyhodnotiť, či došlo k nákupu, alebo nie.
 9. 21-07-2015 to , , , od pimarks
 10. Podívejte se jakých výsledků dosáhli běžní podnikatelé po absolvování Email Academy. Podívejte se jaký drtivý dopad mělo zavedení email marketingu do jejich byznysu
  20-06-2015 to , od y2k.bug

První / Předchozí / Následující / Poslední / Strana 1 z 32