Internet Info, s.r.o. Lupa Root Měšec Podnikatel DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrivenew Bomba Navrcholu Weblogy Jagg Woko Dobrý web Computer.cz SK: MojeLinky

Tags: práce

Sort by: Date / Title / URL

  1. Nabídka práce nejen pro ty, kteří strávili nějakou dobu na misi, jsou ze zákona uznáni jako veteráni. V dnešní době je potřeba si pomáhat.
  2. Chcete si nájsť prácu v cestovnej kancelárií ako predajca zájazdov, sprievodca, či delegát v cudzine? Pripravili sme pre vás súhrn miest, kde hľadať priamo.
  3. Jedná se o online službu Jobote. Hlavním cílem této HR služby je efektivní využití sociálních sítí, a doporučení k získání nových zaměstnanců nejen z řad stávajících zaměstnanců.
  4. Ústavní soud rozhodl o tom, že je možné v pracovně právních sporech připouštět v určitých případech použití skryté nahrávky jako důkazu, pokud tak učiní slabší strana sporu, kterou je vždy pouze zaměstnanec, a je k tomu ospravedlnitelný důvod.
  5. Ministerstvo práce a sociálních věcí stanovilo pravidla pro hygienické podmínky v dětských skupinách pro děti do 12 let.
  6. Společnosti jako Google, Apple a Facebook jsou, ve vztahu k zaměstnancům, známé díky poskytování atraktivních benefitů, výborným platovým podmínkám a příjemné firemní atmosféře. Není proto divu, že patří mezi nejvyhledávanější zaměstnavatele světa.
  7. Máte být konfrontováni otázkami při výběru o místo i po telefonu? Pár rad pro Vás!
  8. Vzor dohody o provedení práce pro rok 2014. Změny dohody o provedení práce pro rok 2014 se týkají jejího zdanění.
  9. Proč nemůžu sehnat práci? V dnešní době se nelze řídit radami, které jsou staré jako naši rodiče. Dřív platilo "najdi si dobrou práci a budeš v pohodě", to dnes bohužel neplatí. Doba se změnila, je třeba abychom se změnili i my…
  10. Najděte si na pracovním serveru nabidky-zamestnani.net nové zaměstnání, prohlížejte si ty nejlepší nabídky práce z ČR.

First / Previous / Next / Last / Page 1 of 50