Internet Info, s.r.o. Lupa Root Měšec Podnikatel DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrivenew Bomba Navrcholu Weblogy Jagg Woko Dobrý web Computer.cz SK: MojeLinky

Tagy: práce

Řadit dle Datum / Titulek / URL

  1. Ústavní soud rozhodl o tom, že je možné v pracovně právních sporech připouštět v určitých případech použití skryté nahrávky jako důkazu, pokud tak učiní slabší strana sporu, kterou je vždy pouze zaměstnanec, a je k tomu ospravedlnitelný důvod.
  2. Ministerstvo práce a sociálních věcí stanovilo pravidla pro hygienické podmínky v dětských skupinách pro děti do 12 let.
  3. Společnosti jako Google, Apple a Facebook jsou, ve vztahu k zaměstnancům, známé díky poskytování atraktivních benefitů, výborným platovým podmínkám a příjemné firemní atmosféře. Není proto divu, že patří mezi nejvyhledávanější zaměstnavatele světa.
  4. Máte být konfrontováni otázkami při výběru o místo i po telefonu? Pár rad pro Vás!
  5. Vzor dohody o provedení práce pro rok 2014. Změny dohody o provedení práce pro rok 2014 se týkají jejího zdanění.
  6. Proč nemůžu sehnat práci? V dnešní době se nelze řídit radami, které jsou staré jako naši rodiče. Dřív platilo "najdi si dobrou práci a budeš v pohodě", to dnes bohužel neplatí. Doba se změnila, je třeba abychom se změnili i my…
  7. Najděte si na pracovním serveru nabidky-zamestnani.net nové zaměstnání, prohlížejte si ty nejlepší nabídky práce z ČR.
  8. Nabízíme volnou pracovní pozici pro internetový eshop.
  9. Práce z domova, když si chcete zajistit vyšší příjem. Práce z domova, když si chcete zajistit více času pro rodinu a své přátele a koníčky. Práce z domova, když se Vám nelíbí kolektiv a cítíte se lépe sámi.
  10. Práce z domova pro všechny, kteří rádi rozhodují za sebe. Práce z domova, když chcete být finančně nezávislý. Práce z domova, když nemůžete najít dobrou práci.

První / Předchozí / Následující / Poslední / Strana 1 z 50