Internet Info, s.r.o. Lupa Root Měšec Podnikatel DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrivenew Bomba Navrcholu Weblogy Jagg Woko Dobrý web Computer.cz SK: MojeLinky

Tagy: práce

Řadit dle Datum / Titulek / URL

 1. Jak požádat o zvýšení platu, kdy je vhodná doba na vyjednávání o nové výši mzdy a jaké argumenty si připravit. Kolik peněz navíc požadovat, co je rozumná částka
  02-02-2016 to , , od xmrnv100
 2. Jak úspěšně zvládnout služební cestu? Poradíme, co vše s sebou zabalit do kufru, jaké je vhodné oblečení i jak se chovat ke kolegům spolucestovatelům.
 3. Jak úspěšně zvládnout služební cestu? Poradíme, co vše s sebou zabalit do kufru, jaké je vhodné oblečení i jak se chovat ke kolegům spolucestovatelům.
  23-12-2015 to , od xmrnv100
 4. Pokud se člověk rozhodne růst, tak má několik možností. Tou první je makat více. Tou druhou možností je začít spolupracovat.
 5. Jakých chyb jsem se dopustil letos s projekty? A jak se jich můžete vyvarovat vy? Cenná lekce, asi tak za Mega :).
 6. Dnes jsem se rozepsal o první chybě a to špatném zacházení s penězi. Podívejte se na dashboardy, které mi pomáhají sledovat každý den, jak jsme na tom. Také jsem musel změnit přístup k produktům/projektům a způsobu jejich prodeje.
 7. Letošní rok je velmi náročný a podnikání nejsou jen samé úspěchy a miliony na účtu. Dopustil jsem se několika chyb, ze kterých jsem se sice poučil a makám na nápravě. Tady je první část o tom, co jsem letos pos...l.
 8. Hledáte práci? Poptáváme řadu pozic. Nejsme agentura, ale spolek, který dává práci bezúplatně.
 9. 09-06-2015 to , , od knedle
 10. V posledních dnech mě hodně inspiroval jeden úspěšný podnikatel, a rád bych se tu o něm také zmínil.

První / Předchozí / Následující / Poslední / Strana 1 z 51