Internet Info, s.r.o. Lupa Root Měšec Podnikatel DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrivenew Bomba Navrcholu Weblogy Jagg Woko Dobrý web Computer.cz SK: MojeLinky

Tagy: servis

Řadit dle Datum / Titulek / URL

 1. 21-06-2014 to , od alonsanfan
 2. Existujú eshopy, ale aj iné firmy, ktoré majú zaujímavú taktiku podnikania. Nie sú najlacnejšie, skôr naopak – patria medzi najdrahšie. No tiež nie sú ani kvalitné, či už službami, alebo servisom.
 3. Ve své páteční talkshow vyprávěl Jan Kraus svou zkušenost s reklamací posledního modelu mobilního telefonu iPhone. Myslíte si, že byl postup servisu v pořádku?
  05-06-2013 to , , od xmrnv100
 4. Komplexní servis elektrotechniky a nákladních a osobních automobilů. Rozsáhlý sortiment služeb včetně servisu fotovoltaiky, montáže tepelných čerpadel a klimatizačních jednotek.
 5. Hneď tri automobilky ohlásili zvolávanie vozidiel na kontroly a výmeny airbagov. Zahraničné médiá citujúce predstaviteľov spoločnosti oznámili, že Toyota musí pre problematické airbagy zvolávať do servisných stredísk celkom až 490 000 vozidiel z Európy a
  11-04-2013 to , , , , , , , od vigo
 6. Stejně jako každý elektrický spotřebič, potřebuje i notebook jistou péči a zacházení, aby vám dlouho vydržel a dobře sloužil. Pojďme se podívat na několik tipů, čemu se vyvarovat při používání notebooku a jak se o něj správně starat.
 7. Správné nastavení geometrie kol je krátkým, ale důležitým servisním procesem. Pokud kola nemají vhodně nastaven sklon, záklon a sbíhavost, zvyšuje se riziko nehody a špatného řízení i míra opotřebení pneumatik. Naopak v případě vhodného servisu je zajiště
 8. SubaruSubaru je populární japonská automobilka s historií sahající až do roku 1917. Původně se jednalo o výrobce letadel a skútrů, který chtěl zúročit své zkušenosti, zaměřil se nový trh a v roce 1954 představil první automobil.
  02-11-2011 to , , od mefisto
 9. Počítačový servis až do domu.Přijedeme kdykoliv a vyřešíme váš problém.Naši technici jsou připraveni 24 hodin denně 7 dní v týdnu.Opravujeme také veškerá elektro zařízení a to i svozem.Zdarma vyzvedneme poškozený počítač či jiné zařízení k nám k řešení.
 10. Servis a pneuservis osobních a nákladních vozů. Autoservis Čížkovice,Lovosice v provozu 24h denně. Prodej levných pneumatik, opravy motorů a klimatizací. Provádíme kompletní diagnostiku a geometrie všech typů vozidel.

První / Předchozí / Následující / Poslední / Strana 1 z 6